1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
Laat zien dat jouw bedrijf het hart op de juiste plaats heeft met de Anti stress hart. Deze leuke stressverlichter is er in Rood en Wit. De Anti stress hart ligt lekker in de hand en is ideaal voor een speels moment tussendoor. Laat een logo, naam of eigen ontwerp aanbrengen op de Voorzijde voor extra zichtbaarheid. Door kleine variaties in dichtheid, kleur, afmeting en gewicht kan de bedrukking iets afwijken of breken. Geen half-tinten. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 50 stuks | € 1.28 |
| 100 stuks | € 1.05 |
| 250 stuks | € 0.88 |
| 500 stuks | € 0.77 |
| 1000 stuks | € 0.71 |
| 2000 stuks | € 0.67 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur |
|---|---|
| 100 stuks | € 1.74 |
| 250 stuks | € 1.30 |
| 500 stuks | € 1.13 |
| 1000 stuks | € 1.04 |
| 2000 stuks | € 0.97 |
| 4000 stuks | € 0.91 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 30x20 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 100 stuks | € 2.39 |
| 250 stuks | € 1.84 |
| 500 stuks | € 1.57 |
| 1000 stuks | € 1.46 |
| 2000 stuks | € 1.36 |
| 4000 stuks | € 1.31 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 25x25 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 121444 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Rood |
| Categorie | Stressballen |
| Merk | Unbranded |
| Verpakking lengte | 42 cm |
| Verpakking breedte | 64 cm |
| Verpakking hoogte | 24 cm |
| Verpakking gewicht | 6 kg |
| Aantal in een binnendoos | 240 |
| Binnendoos gewicht | 5,7 kg |
| Product gewicht | 21 gr |
| Product lengte | 6,5 cm |
| Product breedte | 7 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Land van herkomst | CHINA (VOLKSREPUBLIEK) |
| Materiaal | PU Plastic foam |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |

