1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 5 stuks | € 19.59 |
| 10 stuks | € 17.09 |
| 25 stuks | € 14.82 |
| 50 stuks | € 13.92 |
| 100 stuks | € 12.96 |
| 250 stuks | € 11.91 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 120309 |
| Bedrukbaar | Nee |
| Kleur | Wit |
| Categorie | Fleece dekens |
| Aantal in een doos | 30 |
| Verpakking lengte | 64 |
| Verpakking breedte | 32 |
| Verpakking hoogte | 57 |
| Verpakking afmetingen | 64 x 32 x 57 cm |
| Verpakking gewicht | 10.5 |
| Binnendoos afmetingen | 31 x 32 x 6.5 cm |
| Product gewicht | 340 |
| Product lengte | 127 |
| Product breedte | 152 |
| Product hoogte | 0.5 |
| Product afmetingen | 127 x 152 x 0.5 cm |
| Materiaal | Polyester |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |

