1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
Tides strandemmer en schep van gerecycled plastic is een vrolijk strandaccessoire van gerecycled plastic. Door het materiaal heeft de emmer en schep een gespikkelde afwerking. De emmer heeft een inhoud van 1250 ml en voldoet aan EN71. De Tides strandemmer en schep van gerecycled plastic is verkrijgbaar in wit, rood, blauw en geel. Liever mixen en matchen? Neem dan contact met ons op. Laat een logo, naam of eigen ontwerp plaatsen op de achterzijde of voorzijde. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 8.32 |
| 50 stuks | € 7.37 |
| 100 stuks | € 6.33 |
| 250 stuks | € 5.68 |
| 500 stuks | € 5.20 |
| 1000 stuks | € 5.16 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren |
|---|---|---|
| 50 stuks | € 9.19 | € 10.83 |
| 100 stuks | € 7.38 | € 8.25 |
| 250 stuks | € 6.45 | € 7.06 |
| 500 stuks | € 5.75 | € 6.18 |
| 1000 stuks | € 5.61 | € 5.95 |
| 2000 stuks | € 5.61 | € 5.94 |
| Instelkosten | € 35.00 | € 70.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | achterzijde | 150x35 mm |
| Optie 2 | Voorzijde | 150x35 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 120024 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Wit |
| Categorie | Emmers |
| Merk | Unbranded |
| Verpakking lengte | 46 cm |
| Verpakking breedte | 46 cm |
| Verpakking hoogte | 25 cm |
| Verpakking gewicht | 8 kg |
| Aantal in een binnendoos | 50 |
| Binnendoos gewicht | 7,6 kg |
| Product gewicht | 104 gr |
| Product hoogte | 13,5 cm |
| Product diameter | 14,9 cm |
| Land van herkomst | VERENIGD KONINKRIJK |
| Materiaal | Recycled PP Plastic |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |



