1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
Maak kennis met de No Fear Fiber Glass Padel Racket in zwart. De No Fear Fiber Glass Padel Racket voelt licht aan, speelt comfortabel en geeft toch lekker veel power. Het glasvezel blad zorgt voor een fijne punch bij elke slag. Met 350 gram en een dikte van 36,5 mm ligt dit racket soepel in de hand. Het draagkoord maakt het extra handig. Op de voorzijde bovenaan kun je eenvoudig een logo, naam of eigen ontwerp laten aanbrengen. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 1 stuks | € 78.10 |
| 3 stuks | € 63.22 |
| 5 stuks | € 58.77 |
| 10 stuks | € 53.87 |
| 25 stuks | € 50.36 |
| 50 stuks | € 48.26 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 5 stuks | € 62.45 | € 65.60 | € 68.75 | € 71.89 |
| 10 stuks | € 56.84 | € 58.65 | € 60.46 | € 62.28 |
| 25 stuks | € 52.48 | € 53.49 | € 54.50 | € 55.51 |
| 50 stuks | € 49.49 | € 50.26 | € 51.05 | € 51.82 |
| 100 stuks | € 47.88 | € 48.27 | € 48.66 | € 49.04 |
| 250 stuks | € 47.72 | € 48.03 | € 48.33 | € 48.63 |
| Instelkosten | € 35.00 | € 70.00 | € 105.00 | € 140.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde bovenaan | 60 x 15 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 120007 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Padel rackets |
| Aantal in een doos | 4 |
| Verpakking lengte | 47 |
| Verpakking breedte | 25 |
| Verpakking hoogte | 16 |
| Verpakking afmetingen | 47 x 25 x 16 cm |
| Verpakking gewicht | 1.4 |
| Binnendoos afmetingen | 47 x 25 x 3.6 cm |
| Product gewicht | 360 |
| Product lengte | 47 |
| Product breedte | 25 |
| Product hoogte | 3.6 |
| Product afmetingen | 47 x 25 x 3.6 cm |
| Materiaal | Glasvezel |
| Besteleenheid | 1 |
