1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 13 stuks | € 10.98 |
| 25 stuks | € 9.86 |
| 50 stuks | € 8.57 |
| 100 stuks | € 7.86 |
| 500 stuks | € 6.95 |
| 1000 stuks | € 6.95 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 15.46 |
| 50 stuks | € 12.13 |
| 100 stuks | € 10.52 |
| 500 stuks | € 8.55 |
| 1000 stuks | € 8.39 |
| 2000 stuks | € 8.38 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | linkerzijde | 100x45 mm |
| Optie 2 | Voorzijde | ø50 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 119747 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Mutsen |
| Merk | Elevate Life |
| Verpakking lengte | 45 cm |
| Verpakking breedte | 41 cm |
| Verpakking hoogte | 26 cm |
| Verpakking gewicht | 7 kg |
| Aantal in een binnendoos | 48 |
| Binnendoos gewicht | 6 kg |
| Product breedte | 20 cm |
| Product hoogte | 21 cm |
| Land van herkomst | CHINA (VOLKSREPUBLIEK) |
| Materiaal | 1x1 Rib knit van 100% Acryl, 92 g/m2 |
| Besteleenheid | 1 |
