1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 50 stuks | € 1.83 |
| 100 stuks | € 1.57 |
| 250 stuks | € 1.32 |
| 500 stuks | € 1.19 |
| 1000 stuks | € 1.09 |
| 2000 stuks | € 1.06 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 100 stuks | € 2.25 | € 2.66 | € 3.14 | € 3.67 |
| 250 stuks | € 1.74 | € 2.01 | € 2.37 | € 2.78 |
| 500 stuks | € 1.55 | € 1.75 | € 2.02 | € 2.25 |
| 1000 stuks | € 1.41 | € 1.57 | € 1.74 | € 1.95 |
| 2000 stuks | € 1.34 | € 1.47 | € 1.64 | € 1.86 |
| 4000 stuks | € 1.30 | € 1.42 | € 1.60 | € 1.81 |
| Instelkosten | € 35.00 | € 70.00 | € 105.00 | € 140.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 70x30 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur |
|---|---|
| 100 stuks | € 2.72 |
| 250 stuks | € 2.19 |
| 500 stuks | € 1.83 |
| 1000 stuks | € 1.58 |
| 2000 stuks | € 1.49 |
| 4000 stuks | € 1.46 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 70x30 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 100 stuks | € 2.86 |
| 250 stuks | € 2.28 |
| 500 stuks | € 2.01 |
| 1000 stuks | € 1.84 |
| 2000 stuks | € 1.74 |
| 4000 stuks | € 1.70 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 70x30 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 119204 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zilver |
| Categorie | Flesopeners |
| Merk | Unbranded |
| Verpakking lengte | 15 cm |
| Verpakking breedte | 20 cm |
| Verpakking hoogte | 12 cm |
| Verpakking gewicht | 9 kg |
| Aantal in een binnendoos | 120 |
| Binnendoos gewicht | 8,55 kg |
| Product gewicht | 74 gr |
| Product lengte | 18 cm |
| Product breedte | 4 cm |
| Land van herkomst | CHINA (VOLKSREPUBLIEK) |
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Besteleenheid | 1 |
