1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De Ellison ronde kunststof onderzetter met papieren inlay is een slimme blikvanger voor elke tafel. Deze tweedelige onderzetter is gemaakt van transparant GPPS kunststof en heeft een bedrukt papieren inlay. De inlay kan aan beide kanten worden bedrukt, dus je kunt alle kanten op met je ontwerp. De Ellison ronde kunststof onderzetter met papieren inlay biedt ruimte voor een logo, naam of eigen ontwerp op de onderzijde en bovenzijde. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 125 stuks | € 1.51 |
| 250 stuks | € 1.34 |
| 500 stuks | € 1.22 |
| 1000 stuks | € 1.10 |
| 2500 stuks | € 1.02 |
| 5000 stuks | € 0.97 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 250 stuks | € 1.47 |
| 500 stuks | € 1.33 |
| 1000 stuks | € 1.21 |
| 2500 stuks | € 1.10 |
| 5000 stuks | € 1.05 |
| 10000 stuks | € 1.05 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Onderzijde | ø90 mm |
| Optie 2 | bovenzijde | ø90 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 250 stuks | € 1.73 | € 1.77 | € 1.84 | € 1.93 |
| 500 stuks | € 1.40 | € 1.43 | € 1.46 | € 1.48 |
| 1000 stuks | € 1.19 | € 1.19 | € 1.21 | € 1.25 |
| 2500 stuks | € 1.07 | € 1.07 | € 1.10 | € 1.10 |
| 5000 stuks | € 1.04 | € 1.04 | € 1.05 | € 1.05 |
| 10000 stuks | € 1.04 | € 1.04 | € 1.05 | € 1.05 |
| Instelkosten | € 35.00 | € 70.00 | € 105.00 | € 140.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Onderzijde | ø90 mm |
| Optie 2 | bovenzijde | ø90 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 3 weken na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 128292 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Transparant |
| Categorie | Onderzetters |
| Merk | Unbranded |
| Verpakking lengte | 45,7 cm |
| Verpakking breedte | 30,5 cm |
| Verpakking hoogte | 25,4 cm |
| Verpakking gewicht | 14 kg |
| Aantal in een binnendoos | 250 |
| Binnendoos gewicht | 13,5 kg |
| Product gewicht | 41 gr |
| Product hoogte | 0,3 cm |
| Product diameter | 10 cm |
| Land van herkomst | VERENIGD KONINKRIJK |
| Materiaal | GPPS Plastic, Papier |
| Besteleenheid | 1 |
