1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 3 stuks | € 37.74 |
| 5 stuks | € 34.84 |
| 10 stuks | € 31.21 |
| 25 stuks | € 27.73 |
| 50 stuks | € 25.93 |
| 100 stuks | € 24.17 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 10 stuks | € 34.67 | € 36.11 | € 37.95 | € 39.79 |
| 25 stuks | € 30.28 | € 31.31 | € 32.34 | € 33.37 |
| 50 stuks | € 27.04 | € 27.84 | € 28.66 | € 29.46 |
| 100 stuks | € 24.86 | € 25.26 | € 25.66 | € 26.06 |
| 250 stuks | € 23.22 | € 23.53 | € 23.82 | € 24.13 |
| 500 stuks | € 22.72 | € 22.96 | € 23.23 | € 23.50 |
| Instelkosten | € 35.00 | € 70.00 | € 105.00 | € 140.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Achterzijde | 45 x 70 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 10 stuks | € 33.88 |
| 25 stuks | € 30.22 |
| 50 stuks | € 27.10 |
| 100 stuks | € 25.14 |
| 250 stuks | € 23.52 |
| 500 stuks | € 22.95 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde onderaan | 55 x 45 mm |
| Optie 2 | Voorzijde bovenaan | 55 x 45 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 10 stuks | € 35.69 |
| 25 stuks | € 31.64 |
| 50 stuks | € 27.77 |
| 100 stuks | € 25.23 |
| 250 stuks | € 23.46 |
| 500 stuks | € 22.88 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Achterzijde | 50 x 80 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 10 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 126305 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Bruin |
| Categorie | Powerbanks |
| Aantal in een doos | 40 |
| Verpakking lengte | 40 |
| Verpakking breedte | 18 |
| Verpakking hoogte | 17.6 |
| Verpakking afmetingen | 40 x 18 x 17.6 cm |
| Verpakking gewicht | 8.8 |
| Binnendoos afmetingen | 15.5 x 7.5 x 2 cm |
| Product gewicht | 185 |
| Product lengte | 7.1 |
| Product breedte | 1.6 |
| Product hoogte | 13.5 |
| Product afmetingen | 7.1 x 1.6 x 13.5 cm |
| Materiaal | Kurk, Tarwestro |
| Besteleenheid | 1 |
