1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 5 stuks | € 24.38 |
| 10 stuks | € 22.13 |
| 25 stuks | € 18.88 |
| 50 stuks | € 17.24 |
| 100 stuks | € 16.28 |
| 250 stuks | € 15.11 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 25 stuks | € 21.09 | € 22.07 | € 23.05 | € 24.03 |
| 50 stuks | € 18.41 | € 19.16 | € 19.92 | € 20.67 |
| 100 stuks | € 16.92 | € 17.30 | € 17.66 | € 18.04 |
| 250 stuks | € 15.57 | € 15.85 | € 16.13 | € 16.40 |
| 500 stuks | € 14.98 | € 15.21 | € 15.44 | € 15.68 |
| 1000 stuks | € 14.93 | € 15.15 | € 15.35 | € 15.55 |
| Instelkosten | € 35.00 | € 70.00 | € 105.00 | € 140.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Achterzijde onderaan | 40 x 70 mm |
| Optie 2 | Achterzijde bovenaan | 40 x 15 mm |
| Optie 3 | Voorzijde bovenaan | 30 x 15 mm |
| Optie 4 | Voorzijde onderaan | 40 x 20 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 126290 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Powerbanks |
| Aantal in een doos | 30 |
| Verpakking lengte | 28 |
| Verpakking breedte | 17.5 |
| Verpakking hoogte | 30.5 |
| Verpakking afmetingen | 28 x 17.5 x 30.5 cm |
| Verpakking gewicht | 6.3 |
| Binnendoos afmetingen | 15 x 8 x 2.5 cm |
| Aantal in een binnendoos | 10 |
| Product gewicht | 210 |
| Product lengte | 12.7 |
| Product breedte | 7.2 |
| Product hoogte | 1.9 |
| Product afmetingen | 12.7 x 7.2 x 1.9 cm |
| Materiaal | ABS, PC |
| Besteleenheid | 1 |
