1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De Gear X multifunctioneel mes combineert rechte, strakke lijnen met slimme functionaliteit. Deze Gear X multifunctioneel mes past makkelijk in je zak en is ideaal voor elke klus. De luxe aluminium behuizing in zwart zit vol met 420 roestvrijstalen tools, zoals een mes, zaag, schroevendraaiers, kurkentrekker en flesopener. Met 13 functies heb je altijd iets bij de hand. De drukposities Achterzijde en Voorzijde zijn perfect voor een logo, naam of eigen ontwerp. Verpakt in luxe geschenkdoos. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 10 stuks | € 16.28 |
| 25 stuks | € 14.18 |
| 50 stuks | € 13.31 |
| 100 stuks | € 12.36 |
| 250 stuks | € 11.36 |
| 500 stuks | € 10.72 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 25 stuks | € 16.73 | € 17.68 | € 18.72 | € 19.66 |
| 50 stuks | € 14.53 | € 15.34 | € 16.17 | € 16.99 |
| 100 stuks | € 13.08 | € 13.49 | € 13.81 | € 14.22 |
| 250 stuks | € 11.80 | € 12.11 | € 12.41 | € 12.73 |
| 500 stuks | € 11.18 | € 11.42 | € 11.69 | € 11.96 |
| 1000 stuks | € 10.91 | € 11.15 | € 11.38 | € 11.62 |
| Instelkosten | € 35.00 | € 70.00 | € 105.00 | € 140.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Achterzijde | 45 x 5 mm |
| Optie 2 | Voorzijde | 20 x 5 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 16.57 |
| 50 stuks | € 14.60 |
| 100 stuks | € 13.29 |
| 250 stuks | € 12.11 |
| 500 stuks | € 11.41 |
| 1000 stuks | € 11.16 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Achterzijde | 50 x 5 mm |
| Optie 2 | Voorzijde | 20 x 5 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 125044 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Multitools |
| Aantal in een doos | 40 |
| Verpakking lengte | 32 |
| Verpakking breedte | 20.5 |
| Verpakking hoogte | 41 |
| Verpakking afmetingen | 32 x 20.5 x 41 cm |
| Verpakking gewicht | 6.3 |
| Binnendoos afmetingen | 14.2 x 8.6 x 3.6 cm |
| Aantal in een binnendoos | 10 |
| Product gewicht | 142 |
| Product lengte | 9.8 |
| Product breedte | 2.6 |
| Product hoogte | 1.7 |
| Product afmetingen | 9.8 x 2.6 x 1.7 cm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Besteleenheid | 1 |
