1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 7.39 |
| 50 stuks | € 6.61 |
| 100 stuks | € 5.91 |
| 250 stuks | € 5.36 |
| 1000 stuks | € 4.86 |
| 2000 stuks | € 4.86 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 50 stuks | € 7.69 | € 8.55 | € 9.50 | € 10.57 |
| 100 stuks | € 6.66 | € 7.13 | € 7.58 | € 8.19 |
| 250 stuks | € 5.91 | € 6.26 | € 6.59 | € 7.03 |
| 1000 stuks | € 5.25 | € 5.43 | € 5.66 | € 5.85 |
| 2000 stuks | € 5.24 | € 5.42 | € 5.65 | € 5.83 |
| 4000 stuks | € 5.20 | € 5.35 | € 5.53 | € 5.71 |
| Instelkosten | € 35.00 | € 70.00 | € 105.00 | € 140.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 17x10 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 125164 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Multitools |
| Merk | Unbranded |
| Verpakking lengte | 27 cm |
| Verpakking breedte | 22 cm |
| Verpakking hoogte | 19 cm |
| Verpakking gewicht | 12 kg |
| Aantal in een binnendoos | 40 |
| Binnendoos gewicht | 11,4 kg |
| Product gewicht | 239 gr |
| Product lengte | 9 cm |
| Product breedte | 4,5 cm |
| Product hoogte | 3 cm |
| Land van herkomst | CHINA (VOLKSREPUBLIEK) |
| Materiaal | ABS Plastic, Roestvrijstaal |
| Besteleenheid | 1 |
