1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 3 stuks | € 31.63 |
| 5 stuks | € 28.55 |
| 10 stuks | € 25.77 |
| 25 stuks | € 22.81 |
| 50 stuks | € 21.52 |
| 100 stuks | € 20.38 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 10 stuks | € 28.83 | € 30.69 | € 32.54 | € 34.40 |
| 25 stuks | € 25.39 | € 26.26 | € 27.30 | € 28.33 |
| 50 stuks | € 22.81 | € 23.62 | € 24.44 | € 25.24 |
| 100 stuks | € 21.08 | € 21.48 | € 21.74 | € 22.14 |
| 250 stuks | € 19.22 | € 19.53 | € 19.83 | € 20.14 |
| 500 stuks | € 18.64 | € 18.88 | € 19.15 | € 19.42 |
| Instelkosten | € 35.00 | € 70.00 | € 105.00 | € 140.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Achterzijde | 5 x 35 mm |
| Optie 2 | Voorzijde | 5 x 35 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 10 stuks | € 28.45 |
| 25 stuks | € 25.17 |
| 50 stuks | € 22.88 |
| 100 stuks | € 21.37 |
| 250 stuks | € 19.52 |
| 500 stuks | € 18.87 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Achterzijde | 5 x 35 mm |
| Optie 2 | Voorzijde | 5 x 35 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 125017 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Multitools |
| Aantal in een doos | 20 |
| Verpakking lengte | 42 |
| Verpakking breedte | 22.5 |
| Verpakking hoogte | 44 |
| Verpakking afmetingen | 42 x 22.5 x 44 cm |
| Verpakking gewicht | 5.8 |
| Binnendoos afmetingen | 19.2 x 3.8 x 19.8 cm |
| Aantal in een binnendoos | 10 |
| Product gewicht | 292 |
| Product lengte | 14.7 |
| Product breedte | 7.2 |
| Product hoogte | 2 |
| Product afmetingen | 14.7 x 7.2 x 2 cm |
| Materiaal | Aluminium, Roestvrij staal |
| Besteleenheid | 1 |
