1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 10 stuks | € 14.91 |
| 25 stuks | € 13.06 |
| 50 stuks | € 12.15 |
| 100 stuks | € 11.17 |
| 250 stuks | € 10.42 |
| 500 stuks | € 9.92 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 25 stuks | € 15.41 | € 16.45 | € 17.39 | € 18.43 |
| 50 stuks | € 13.36 | € 14.07 | € 14.89 | € 15.69 |
| 100 stuks | € 11.88 | € 12.29 | € 12.69 | € 13.10 |
| 250 stuks | € 10.78 | € 11.09 | € 11.39 | € 11.62 |
| 500 stuks | € 10.38 | € 10.62 | € 10.89 | € 11.16 |
| 1000 stuks | € 10.11 | € 10.35 | € 10.58 | € 10.83 |
| Instelkosten | € 35.00 | € 70.00 | € 105.00 | € 140.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Bovenzijde | 50 x 50 mm |
| Optie 2 | Achterzijde | 25 x 50 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 15.35 |
| 50 stuks | € 13.42 |
| 100 stuks | € 12.17 |
| 250 stuks | € 11.09 |
| 500 stuks | € 10.61 |
| 1000 stuks | € 10.36 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Bovenzijde | 65 x 65 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 119962 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Kaarsen |
| Aantal in een doos | 18 |
| Verpakking lengte | 30.5 |
| Verpakking breedte | 30.5 |
| Verpakking hoogte | 29.5 |
| Verpakking afmetingen | 30.5 x 30.5 x 29.5 cm |
| Verpakking gewicht | 11.7 |
| Binnendoos afmetingen | 9 x 9 x 12.5 cm |
| Aantal in een binnendoos | 9 |
| Product gewicht | 600 |
| Product hoogte | 11.3 |
| Product diameter | 8.4 |
| Product afmetingen | 11.3 x ø 8.4 cm |
| Materiaal | Glas, bamboe |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |

