1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 100 stuks | € 9.89 | € 10.27 | € 10.59 | € 11.11 |
| 250 stuks | € 8.67 | € 8.91 | € 9.15 | € 9.38 |
| 500 stuks | € 8.10 | € 8.21 | € 8.34 | € 8.48 |
| 1000 stuks | € 7.72 | € 7.80 | € 7.92 | € 8.06 |
| 2000 stuks | € 7.72 | € 7.80 | € 7.92 | € 8.06 |
| 4000 stuks | € 7.70 | € 7.76 | € 7.86 | € 7.94 |
| Instelkosten | € 35.00 | € 70.00 | € 105.00 | € 140.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | bovenzijde | 594x420 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 3 weken na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 118511 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Muismatten |
| Merk | Unbranded |
| Verpakking lengte | 48 cm |
| Verpakking breedte | 42 cm |
| Verpakking hoogte | 22 cm |
| Verpakking gewicht | 19 kg |
| Aantal in een binnendoos | 125 |
| Binnendoos gewicht | 18,05 kg |
| Product gewicht | 8 gr |
| Product lengte | 59,4 cm |
| Product breedte | 42 cm |
| Product hoogte | 0,3 cm |
| Land van herkomst | VERENIGD KONINKRIJK |
| Materiaal | EVA foam, Gelamineerd papier |
| Besteleenheid | 1 |
