1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 13.37 |
| 50 stuks | € 12.42 |
| 100 stuks | € 11.25 |
| 250 stuks | € 10.48 |
| 1000 stuks | € 9.83 |
| 2000 stuks | € 9.83 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 50 stuks | € 13.33 | € 14.14 | € 15.00 | € 16.11 |
| 100 stuks | € 11.88 | € 12.29 | € 12.78 | € 13.34 |
| 250 stuks | € 10.75 | € 11.02 | € 11.37 | € 11.77 |
| 1000 stuks | € 10.14 | € 10.28 | € 10.45 | € 10.68 |
| 2000 stuks | € 10.13 | € 10.27 | € 10.44 | € 10.66 |
| 4000 stuks | € 10.10 | € 10.22 | € 10.40 | € 10.61 |
| Instelkosten | € 35.00 | € 70.00 | € 105.00 | € 140.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 25x40 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur |
|---|---|
| 50 stuks | € 14.54 |
| 100 stuks | € 12.66 |
| 250 stuks | € 11.41 |
| 1000 stuks | € 10.57 |
| 2000 stuks | € 10.56 |
| 4000 stuks | € 10.45 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | rondom | 70x40 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 50 stuks | € 14.19 |
| 100 stuks | € 12.50 |
| 250 stuks | € 11.28 |
| 1000 stuks | € 10.55 |
| 2000 stuks | € 10.55 |
| 4000 stuks | € 10.50 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 20x60 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 129964 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Thermosflessen |
| Merk | Unbranded |
| Verpakking lengte | 33 cm |
| Verpakking breedte | 49 cm |
| Verpakking hoogte | 30 cm |
| Verpakking gewicht | 9 kg |
| Aantal in een binnendoos | 24 |
| Binnendoos gewicht | 8,55 kg |
| Product gewicht | 306 gr |
| Product hoogte | 25,5 cm |
| Product diameter | 7,4 cm |
| Land van herkomst | CHINA (VOLKSREPUBLIEK) |
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |



