1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De Renzo vierkante kunststof onderzetter is stevig, strak en handig in gebruik. Dankzij de afgeschuinde rand oogt hij net wat mooier en ligt hij prettig op tafel. Je kiest uit Wit of Transparant, passend bij jouw stijl. De Renzo vierkante kunststof onderzetter biedt drukposities op de bovenzijde en onderzijde voor het aanbrengen van een logo, naam of eigen ontwerp. Ideaal voor een leuke, persoonlijke touch. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 125 stuks | € 0.86 |
| 250 stuks | € 0.75 |
| 500 stuks | € 0.60 |
| 1000 stuks | € 0.51 |
| 2500 stuks | € 0.46 |
| 5000 stuks | € 0.44 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 250 stuks | € 1.58 | € 2.20 | € 2.92 | € 3.81 |
| 500 stuks | € 1.22 | € 1.69 | € 2.19 | € 2.80 |
| 1000 stuks | € 1.00 | € 1.35 | € 1.72 | € 2.14 |
| 2500 stuks | € 0.86 | € 1.12 | € 1.42 | € 1.80 |
| 5000 stuks | € 0.78 | € 1.02 | € 1.30 | € 1.61 |
| 10000 stuks | € 0.76 | € 0.97 | € 1.27 | € 1.56 |
| Instelkosten | € 35.00 | € 70.00 | € 105.00 | € 140.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | bovenzijde | 87x87 mm |
| Optie 2 | Onderzijde | 95x95 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 250 stuks | € 1.43 |
| 500 stuks | € 1.14 |
| 1000 stuks | € 1.00 |
| 2500 stuks | € 0.86 |
| 5000 stuks | € 0.81 |
| 10000 stuks | € 0.78 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | bovenzijde | 87x87 mm |
| Optie 2 | Onderzijde | 95x95 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 128319 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Wit |
| Categorie | Onderzetters |
| Merk | Unbranded |
| Verpakking lengte | 45,7 cm |
| Verpakking breedte | 30,5 cm |
| Verpakking hoogte | 25,4 cm |
| Verpakking gewicht | 15 kg |
| Aantal in een binnendoos | 500 |
| Binnendoos gewicht | 14,5 kg |
| Product gewicht | 30 gr |
| Product lengte | 10 cm |
| Product breedte | 10 cm |
| Product hoogte | 0,3 cm |
| Land van herkomst | VERENIGD KONINKRIJK |
| Materiaal | GPPS Plastic |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |

