1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 3 stuks | € 40.02 |
| 5 stuks | € 37.07 |
| 10 stuks | € 33.31 |
| 25 stuks | € 29.67 |
| 50 stuks | € 27.61 |
| 100 stuks | € 25.92 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 10 stuks | € 36.34 | € 38.19 | € 40.03 | € 41.87 |
| 25 stuks | € 32.22 | € 33.25 | € 34.28 | € 35.31 |
| 50 stuks | € 28.89 | € 29.69 | € 30.51 | € 31.31 |
| 100 stuks | € 26.61 | € 27.01 | € 27.03 | € 27.42 |
| 250 stuks | € 24.84 | € 25.15 | € 25.44 | € 25.75 |
| 500 stuks | € 24.31 | € 24.55 | € 24.82 | € 25.09 |
| Instelkosten | € 35.00 | € 70.00 | € 105.00 | € 140.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Achterzijde | 40 x 60 mm |
| Optie 2 | Voorzijde | 40 x 80 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 10 stuks | € 35.96 |
| 25 stuks | € 32.16 |
| 50 stuks | € 28.96 |
| 100 stuks | € 26.51 |
| 250 stuks | € 25.14 |
| 500 stuks | € 24.54 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Achterzijde | 50 x 70 mm |
| Optie 2 | Voorzijde | 50 x 110 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 126307 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Powerbanks |
| Aantal in een doos | 24 |
| Verpakking lengte | 46 |
| Verpakking breedte | 19.5 |
| Verpakking hoogte | 25.5 |
| Verpakking afmetingen | 46 x 19.5 x 25.5 cm |
| Verpakking gewicht | 9 |
| Binnendoos afmetingen | 18 x 11.1 x 3.5 cm |
| Product gewicht | 228 |
| Product lengte | 13.8 |
| Product breedte | 7.2 |
| Product hoogte | 1.5 |
| Product afmetingen | 13.8 x 7.2 x 1.5 cm |
| Materiaal | ABS, PU |
| Besteleenheid | 1 |
