1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 5 stuks | € 22.14 |
| 10 stuks | € 19.95 |
| 25 stuks | € 17.47 |
| 50 stuks | € 16.23 |
| 100 stuks | € 15.48 |
| 250 stuks | € 14.14 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 25 stuks | € 19.59 | € 20.57 | € 21.55 | € 22.53 |
| 50 stuks | € 17.40 | € 18.15 | € 18.90 | € 19.66 |
| 100 stuks | € 16.12 | € 16.39 | € 16.75 | € 17.13 |
| 250 stuks | € 14.60 | € 14.87 | € 15.16 | € 15.43 |
| 500 stuks | € 13.94 | € 14.17 | € 14.40 | € 14.64 |
| 1000 stuks | € 13.62 | € 13.84 | € 14.04 | € 14.24 |
| Instelkosten | € 35.00 | € 70.00 | € 105.00 | € 140.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Achterzijde | 20 x 10 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 20.81 |
| 50 stuks | € 18.05 |
| 100 stuks | € 16.34 |
| 250 stuks | € 14.81 |
| 500 stuks | € 14.09 |
| 1000 stuks | € 13.74 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Bovenzijde | 59 x 59 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 10 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 126104 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Speakers |
| Aantal in een doos | 50 |
| Verpakking lengte | 36.5 |
| Verpakking breedte | 36.5 |
| Verpakking hoogte | 19.5 |
| Verpakking afmetingen | 36.5 x 36.5 x 19.5 cm |
| Verpakking gewicht | 5.5 |
| Binnendoos afmetingen | 7 x 7 x 9 cm |
| Product gewicht | 110 |
| Product hoogte | 5.9 |
| Product diameter | 6.5 |
| Product afmetingen | 5.9 x ø 6.5 cm |
| Materiaal | ABS, Metaal |
| Besteleenheid | 1 |
