1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 5 stuks | € 22.19 |
| 10 stuks | € 20.00 |
| 25 stuks | € 17.07 |
| 50 stuks | € 15.42 |
| 100 stuks | € 14.69 |
| 250 stuks | € 13.61 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 25 stuks | € 19.31 | € 20.17 | € 21.15 | € 22.13 |
| 50 stuks | € 16.59 | € 17.35 | € 18.10 | € 18.85 |
| 100 stuks | € 15.33 | € 15.71 | € 16.07 | € 16.45 |
| 250 stuks | € 13.97 | € 14.24 | € 14.53 | € 14.80 |
| 500 stuks | € 13.45 | € 13.67 | € 13.90 | € 14.14 |
| 1000 stuks | € 13.39 | € 13.61 | € 13.81 | € 14.01 |
| Instelkosten | € 35.00 | € 70.00 | € 105.00 | € 140.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 15 x 80 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 19.29 |
| 50 stuks | € 16.67 |
| 100 stuks | € 15.59 |
| 250 stuks | € 14.24 |
| 500 stuks | € 13.65 |
| 1000 stuks | € 13.60 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 15 x 35 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 126102 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Speakers |
| Aantal in een doos | 30 |
| Verpakking lengte | 46 |
| Verpakking breedte | 44 |
| Verpakking hoogte | 16 |
| Verpakking afmetingen | 46 x 44 x 16 cm |
| Verpakking gewicht | 4.2 |
| Binnendoos afmetingen | 14.3 x 6.5 x 8.5 cm |
| Product gewicht | 141 |
| Product hoogte | 12 |
| Product diameter | 4.3 |
| Product afmetingen | 12 x ø 4.3 cm |
| Materiaal | ABS |
| Besteleenheid | 1 |
