1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 250 stuks | € 2.14 |
| 500 stuks | € 1.89 |
| 1000 stuks | € 1.69 |
| 2500 stuks | € 1.50 |
| 5000 stuks | € 1.46 |
| 10000 stuks | € 1.45 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 359x65 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 125433 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Wit |
| Categorie | Linialen |
| Merk | Unbranded |
| Verpakking lengte | 46 cm |
| Verpakking breedte | 31 cm |
| Verpakking hoogte | 25 cm |
| Verpakking gewicht | 14 kg |
| Aantal in een binnendoos | 250 |
| Binnendoos gewicht | 13,3 kg |
| Product gewicht | 52 gr |
| Product lengte | 35,8 cm |
| Product breedte | 6,5 cm |
| Product hoogte | 0,3 cm |
| Land van herkomst | VERENIGD KONINKRIJK |
| Materiaal | Gerecylced HIPS plastic |
| Besteleenheid | 1 |
