1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 50 stuks | € 1.83 |
| 100 stuks | € 1.57 |
| 250 stuks | € 1.32 |
| 500 stuks | € 1.19 |
| 1000 stuks | € 1.09 |
| 2000 stuks | € 1.06 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 100 stuks | € 2.16 | € 2.60 | € 3.09 | € 3.63 |
| 250 stuks | € 1.68 | € 1.98 | € 2.34 | € 2.73 |
| 500 stuks | € 1.49 | € 1.70 | € 1.93 | € 2.20 |
| 1000 stuks | € 1.38 | € 1.52 | € 1.71 | € 1.92 |
| 2000 stuks | € 1.31 | € 1.44 | € 1.61 | € 1.83 |
| 4000 stuks | € 1.24 | € 1.38 | € 1.52 | € 1.73 |
| Instelkosten | € 35.00 | € 70.00 | € 105.00 | € 140.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 40x40 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 100 stuks | € 2.17 |
| 250 stuks | € 1.75 |
| 500 stuks | € 1.55 |
| 1000 stuks | € 1.40 |
| 2000 stuks | € 1.32 |
| 4000 stuks | € 1.28 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 40x40 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 120725 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Wit |
| Categorie | Markeerstiften |
| Merk | Unbranded |
| Verpakking lengte | 20 cm |
| Verpakking breedte | 48 cm |
| Verpakking hoogte | 53 cm |
| Verpakking gewicht | 12 kg |
| Aantal in een binnendoos | 250 |
| Binnendoos gewicht | 11,4 kg |
| Product gewicht | 48 gr |
| Product lengte | 8 cm |
| Product breedte | 8 cm |
| Product hoogte | 1,5 cm |
| Land van herkomst | CHINA (VOLKSREPUBLIEK) |
| Materiaal | ABS Plastic |
| Besteleenheid | 1 |
