1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
Maak het extra gezellig met de Ukiyo geurkaars in glas. Deze kleine kaars zorgt direct voor warmte in huis en verspreidt een subtiele geur. De Ukiyo geurkaars in glas komt in een elegante pot en is verkrijgbaar in Zwart en Wit. Op de Achterzijde kun je makkelijk een logo, naam of eigen ontwerp laten aanbrengen. Zo geef je sfeer met een persoonlijke touch. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 10 stuks | € 9.77 |
| 25 stuks | € 8.30 |
| 50 stuks | € 7.39 |
| 100 stuks | € 6.76 |
| 250 stuks | € 6.28 |
| 500 stuks | € 5.76 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 25 stuks | € 10.87 | € 11.75 | € 12.81 | € 13.67 |
| 50 stuks | € 8.66 | € 9.43 | € 10.20 | € 11.01 |
| 100 stuks | € 7.48 | € 7.88 | € 8.29 | € 8.70 |
| 250 stuks | € 6.77 | € 7.09 | € 7.40 | € 7.62 |
| 500 stuks | € 6.22 | € 6.46 | € 6.73 | € 7.00 |
| 1000 stuks | € 6.03 | € 6.28 | € 6.51 | € 6.75 |
| Instelkosten | € 35.00 | € 70.00 | € 105.00 | € 140.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Achterzijde | 20 x 50 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 10.64 |
| 50 stuks | € 8.73 |
| 100 stuks | € 7.77 |
| 250 stuks | € 7.09 |
| 500 stuks | € 6.45 |
| 1000 stuks | € 6.29 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Achterzijde | 20 x 65 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 119959 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Kaarsen |
| Aantal in een doos | 24 |
| Verpakking lengte | 33.5 |
| Verpakking breedte | 25.5 |
| Verpakking hoogte | 23.5 |
| Verpakking afmetingen | 33.5 x 25.5 x 23.5 cm |
| Verpakking gewicht | 8.6 |
| Binnendoos afmetingen | 7.5 x 7.5 x 9.2 cm |
| Aantal in een binnendoos | 12 |
| Product gewicht | 325 |
| Product hoogte | 8.4 |
| Product diameter | 6.9 |
| Product afmetingen | 8.4 x ø 6.9 cm |
| Materiaal | Glas, bamboe |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |

