1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De Gear X zak multitool is klein van formaat, maar groot in gemak. Deze Gear X zak multitool heeft een luxe zwarte aluminium body en gereedschap van premium 420 roestvrij staal. Je krijgt een mes, flesopener, kokermes, schroevendraaier met dubbele bitset, zaag en platte schroevendraaier. Handig voor elke klus. Verpakt in een luxe geschenkdoos. De achterzijde is geschikt voor het aanbrengen van een logo, naam of eigen ontwerp. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 5 stuks | € 19.87 |
| 10 stuks | € 17.37 |
| 25 stuks | € 15.10 |
| 50 stuks | € 14.19 |
| 100 stuks | € 13.23 |
| 250 stuks | € 12.17 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 25 stuks | € 17.63 | € 18.68 | € 19.61 | € 20.66 |
| 50 stuks | € 15.50 | € 16.31 | € 17.14 | € 17.95 |
| 100 stuks | € 13.94 | € 14.35 | € 14.76 | € 15.17 |
| 250 stuks | € 12.69 | € 13.01 | € 13.31 | € 13.62 |
| 500 stuks | € 12.01 | € 12.26 | € 12.53 | € 12.79 |
| 1000 stuks | € 11.74 | € 11.99 | € 12.22 | € 12.46 |
| Instelkosten | € 35.00 | € 70.00 | € 105.00 | € 140.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Achterzijde | 20 x 7 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 17.57 |
| 50 stuks | € 15.57 |
| 100 stuks | € 14.24 |
| 250 stuks | € 13.00 |
| 500 stuks | € 12.25 |
| 1000 stuks | € 12.00 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Achterzijde | 30 x 8 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 125048 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Multitools |
| Aantal in een doos | 40 |
| Verpakking lengte | 32 |
| Verpakking breedte | 20.5 |
| Verpakking hoogte | 41 |
| Verpakking afmetingen | 32 x 20.5 x 41 cm |
| Verpakking gewicht | 3.9 |
| Binnendoos afmetingen | 14.2 x 8.6 x 3.6 cm |
| Aantal in een binnendoos | 10 |
| Product gewicht | 98 |
| Product lengte | 8.4 |
| Product breedte | 1.7 |
| Product hoogte | 2.3 |
| Product afmetingen | 8.4 x 1.7 x 2.3 cm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Besteleenheid | 1 |
