1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 4.71 |
| 50 stuks | € 4.26 |
| 100 stuks | € 3.80 |
| 250 stuks | € 3.38 |
| 500 stuks | € 3.20 |
| 1000 stuks | € 2.97 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 50 stuks | € 5.51 | € 6.37 | € 7.13 | € 7.89 |
| 100 stuks | € 4.53 | € 4.92 | € 5.31 | € 5.73 |
| 250 stuks | € 3.94 | € 4.28 | € 4.54 | € 4.87 |
| 500 stuks | € 3.69 | € 3.90 | € 4.18 | € 4.44 |
| 1000 stuks | € 3.37 | € 3.59 | € 3.82 | € 4.07 |
| 2500 stuks | € 3.22 | € 3.43 | € 3.65 | € 3.86 |
| Instelkosten | € 35.00 | € 70.00 | € 105.00 | € 140.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 25 x 15 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 50 stuks | € 5.70 |
| 100 stuks | € 4.87 |
| 250 stuks | € 4.18 |
| 500 stuks | € 3.93 |
| 1000 stuks | € 3.52 |
| 2500 stuks | € 3.34 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Voorzijde | 36 x 31 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 8 t/m 10 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 125573 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Geel |
| Categorie | Rolmaten |
| Aantal in een doos | 120 |
| Verpakking lengte | 36 |
| Verpakking breedte | 30 |
| Verpakking hoogte | 23 |
| Verpakking afmetingen | 36 x 30 x 23 cm |
| Verpakking gewicht | 12.2 |
| Binnendoos afmetingen | 6.4 x 6.4 x 3.3 cm |
| Aantal in een binnendoos | 12 |
| Product gewicht | 101 |
| Product lengte | 6.2 |
| Product breedte | 6.2 |
| Product hoogte | 3.1 |
| Product afmetingen | 6.2 x 6.2 x 3.1 cm |
| Materiaal | Gerecycled ABS, Staal |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |

