1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 10 stuks | € 12.72 |
| 25 stuks | € 11.02 |
| 50 stuks | € 10.10 |
| 100 stuks | € 9.31 |
| 250 stuks | € 8.63 |
| 500 stuks | € 8.10 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 25 stuks | € 13.24 | € 14.23 | € 15.07 | € 16.06 |
| 50 stuks | € 11.21 | € 11.97 | € 12.73 | € 13.42 |
| 100 stuks | € 9.97 | € 10.35 | € 10.72 | € 10.96 |
| 250 stuks | € 9.11 | € 9.39 | € 9.69 | € 9.90 |
| 500 stuks | € 8.44 | € 8.67 | € 8.90 | € 9.15 |
| 1000 stuks | € 8.17 | € 8.38 | € 8.58 | € 8.79 |
| Instelkosten | € 35.00 | € 70.00 | € 105.00 | € 140.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Zijkant | 40 x 25 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 25 stuks | € 13.36 |
| 50 stuks | € 11.38 |
| 100 stuks | € 10.28 |
| 250 stuks | € 9.35 |
| 500 stuks | € 8.68 |
| 1000 stuks | € 8.32 |
| Instelkosten | € 35.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Zijkant | 58 x 36 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 8 t/m 10 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 125455 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Categorie | Rolmaten |
| Aantal in een doos | 48 |
| Verpakking lengte | 37 |
| Verpakking breedte | 31 |
| Verpakking hoogte | 30 |
| Verpakking afmetingen | 37 x 31 x 30 cm |
| Verpakking gewicht | 12 |
| Binnendoos afmetingen | 8.8 x 4.8 x 13.1 cm |
| Aantal in een binnendoos | 6 |
| Product gewicht | 250 |
| Product lengte | 12 |
| Product breedte | 8 |
| Product hoogte | 4 |
| Product afmetingen | 12 x 8 x 4 cm |
| Materiaal | ABS, TPR |
| Besteleenheid | 1 |
