1. Product selecteren
3. Bestelling afronden
4. Bestelling voltooid
De Tarwestro zonnebril is een frisse keuze voor zonnige dagen. Het frame is gemaakt van biologisch afbreekbare tarwestro vezels. Dat geeft een natuurlijke look met een leuke twist. De Tarwestro zonnebril is verkrijgbaar in zwart, blauw en groen. De UV 400-glazen helpen je ogen goed te beschermen. Laat een logo, naam of eigen ontwerp aanbrengen op de rechter zijkant of linker zijkant. Verpakt in een kraftpapier doos. Bestel of vraag een prijs op.
| Afname | Prijs |
|---|---|
| 50 stuks | € 2.92 |
| 100 stuks | € 2.64 |
| 250 stuks | € 2.28 |
| 500 stuks | € 2.09 |
| 1000 stuks | € 1.97 |
| 2500 stuks | € 1.85 |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Afname | 1 Kleur | 2 Kleuren | 3 Kleuren | 4 Kleuren |
|---|---|---|---|---|
| 100 stuks | € 3.31 | € 3.70 | € 4.10 | € 4.53 |
| 250 stuks | € 2.82 | € 3.14 | € 3.46 | € 3.80 |
| 500 stuks | € 2.58 | € 2.83 | € 3.12 | € 3.38 |
| 1000 stuks | € 2.37 | € 2.61 | € 2.81 | € 3.03 |
| 2500 stuks | € 2.21 | € 2.41 | € 2.63 | € 2.84 |
| 5000 stuks | € 2.14 | € 2.31 | € 2.52 | € 2.70 |
| Instelkosten | € 35.00 | € 70.00 | € 105.00 | € 140.00 |
| Opdrukmogelijkheden | ||
|---|---|---|
| Optie 1 | Rechter zijkant | 50 x 5 mm |
| Optie 2 | Linker zijkant | 50 x 5 mm |
| Neem contact op voor afwijkende aantallen en bedrukkingen. Verzending binnen ca. 6 t/m 8 werkdagen na akkoord drukproef. Alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW. |
| Artikelnummer | 124554 |
| Bedrukbaar | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Categorie | Zonnebrillen |
| Aantal in een doos | 300 |
| Verpakking lengte | 79 |
| Verpakking breedte | 30 |
| Verpakking hoogte | 42 |
| Verpakking afmetingen | 79 x 30 x 42 cm |
| Verpakking gewicht | 8.4 |
| Binnendoos afmetingen | 14.5 x 2.8 x 5.3 cm |
| Aantal in een binnendoos | 10 |
| Product gewicht | 16 |
| Product lengte | 14.5 |
| Product breedte | 2.8 |
| Product hoogte | 5.3 |
| Product afmetingen | 14.5 x 2.8 x 5.3 cm |
| Materiaal | Tarwestro, PP |
| Besteleenheid | 1 |
| Leverbaar in: |


